Про Институт

Студентське самоврядування сьогодні один із важливих напрямків розвитку інститутського життя. Головує студентською радою сьогодні в ННІ ІКПІ студент 4-го курсу Ткаченко В. Сьогодні актив студентського самоврядування контролює питання підвищення успішності студентів та відвідування занять. В ННІ ІКПІ продовжується активна робота студентських рад в гуртожитках Академії, які працюють сумісно зі студентським профкомом Академії. Метою діяльності студентських рад є покращення умов проживання в гуртожитках і підвищення особистої відповідальності студентів за збереження матеріально-технічних побутових засобів та майна.

 

 

 

Система виховної роботи в ННІ ІКПІ орієнтована на формування особистості, громадянина та професіонала. Виховний процес містить у собі індивідуальний підхід і стимулює здібності до саморозвитку й самовиховання. В ННІ ІКПІ існує система кураторства, яка передбачає призначення кураторів для студентських груп 1-го і 2-го курсів. Таланти наших студентів відомі всім прихильникам самодіяльності та КВК. Так команда першокурсників ННІ ІКПІ минулого року зайняла І місце в конкурсі талантів «Студентська зима».

Дипломами лауреатів обласного фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності «Студентська осінь» серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Одеського регіону нагороджений хореографічний колектив «Ми зв’язківці» під керівництвом студента 4-го курсу Гордієнко Д. Студенти інституту посіли призові місця в «Першій танцювальній битві ОНАЗ-2013».

 

Найбільш цікавим конкурсом, в якому приймають участь наші студентки є конкурс «Зірка Академії». В цьому роціЗіркою академії стала студентка 3-го курсу Школа І., звання «Міс глядацьких симпатій» отримала студентка 1-го курсу Зелинська А., звання «Міс грація» — студентка 1-го курсу Сулохіна Г., «Міс романтика» — студентка 1-го курсу Златова М., «Міс спорт» — студентка 1-го курсу Кузьміна А.

Студенти ННІ ІКПІ активно приймають участь у підготовці та проведенні академічних культурно-масових заходів, таких як «День Академії», «День працівників радіо, телебачення та зв’язку», «День студента» та ін.

 

Наші студенти завжди перші і в спортивних змаганнях. В цьому році команда першокурсників з міні-футболу, волейболу та баскетболу виграла першість Академії. Призові місця вибороли наші студенти в змаганнях з черліндингу, шахів та естафетному бігу. Друге місце одержав студент 5-го курсу Гербей В. у турнирі кіберспортивної дисципліни Dota2.

Студенти ННІ ІКПІ беруть активну участь у громадському та культурному житті інституту та Академії, в діяльності команди КВК. Кращі студенти ННІ ІКПІ входять до складу та приймають участь в роботі Ради інституту та Вченої ради Академії.

Студенти ННІ ІКПІ беруть активну участь в профорієнтаційній роботі Академії. У поточному році агітбригади студентів відвідали майже усі загальноосвітні школи, гімназії і ліцеї міста Одеси, Іллічівська та Южного.

 

Всі випускники ННІ ІКПІ гарантовано мають місце працевлаштування на провідних підприємствах галузі зв’язку, таких як: ПрАТ «Укртелеком», U’tel, ПрАТ «Vega», ПрАТ «МТС Україна», ПрАТ «Київстар GSM», ПрАТ «Астеліт Life», «Велтон Телеком», ЗАТ «Інтертелеком», «People.net», ТК «TeNeT», ПАТ «Датагруп», НВМ «Секанс», ДП «Парус», ICN, «Комстар Україна», «Інком-Одеса», ТК «TENET», ТОВ «Скайлайн телеком», ОВ «Телекомунікаційна будівельна компанія», оператори ТВ «Чорне море», «Реноме»,«Сана плюс», «Реал-ТВ», «Бриз», агенціях інформаційної безпеки «Юго-Запад», охоронних системах «Secret Service», ТОВ „Телекарт-Прилад“, ПФ ВАТ «Фарлеп Інвест» та ін. Випускники ННІ ІКПІ обслуговують мережі зв’язку та комп’ютерні мережі фінансових структур, газового та нафтового комплексів України, Укрзалізниці та силових структур.

Кращі випускники залишаються працювати на кафедрах Академії та продовжують навчання в аспірантурі.