Про Институт

Студенти, які навчаються в групах «Технічної еліти», приймають участь у роботі міжнародних конференцій, серед яких конференція міжнародної спілки електрозв’язку  ITUTelecom WORD у м. Женева (Швейцарія), конференція компанії «Астра» в Люксембурзі, міжнародна конференція ITU у м. Гвадалахара (Мексика). Успішна презентація досягнень принесла перемогу нашим студентам у конкурсі інноваційних проектів «Інноваційні рішення в сучасних інфокомунікаціях», який проводився у Москві в межах V Всеросійського молодіжного форуму «Інформаційні технології в світі комунікацій».

Талановиті студенти ННІ ІКПІ в складі команди Академії приймають активну участь у всеукраїнській студентській олімпіаді з напряму «Телекомунікації», де завжди посідають призові місця. В 2012 р. перше місце посів студент 5-го курсу Мерецький А., в 2013 р. — магістри 5-го курсу Фіголь Д. та Гонсіоровський Д. Активну участь приймають студенти інституту у різноманітних студентських олімпіадах з дисциплін «Вища математика», «Англійська мова», «Інформатика».

Активно приймають участь студенти ННІ ІКПІ в конкурсах та олімпіадах ІТ-галузі, таких як, ІТ-Планета та ІТ-Universe. Щорічно у олімпіаді «IT-Планета» виграють призові місця студенти ННІ ІКПІ за різними номінаціями: конкурс D-Link «Протоколи, сервіси та обладнання», «Адміністрування Linux», компанії NetApp  «Системи зберігання та обробки даних», «Програмування 1C:Підприємство 8», конкурс Oracle з програмування SQL, конкурс з програмування Java, конкурс InterSystems з об’єктної СКБД Caché та BI DeepSee, конкурс Cisco «Технології передачі даних у локальних та глобальних мережах», конкурс Huawei «Технології та обладнання мобільних мереж 4G (LTE)» та «Використання 1C:Бухгалтерії 8».  У 2014 році магістри 5-го курсу ННІ ІКПІ Добржанський О.В. та Фіголь Д.В. виграли конкурс Cisco «Технології передачі даних у локальних та глобальних мережах», а магістри 5-го курсу Джоголик М. В. — конкурс Huawei «Технології та обладнання мобільних мереж 4G (LTE)».

У 2013 році стартувала нова IT-олімпіада «IT-Universe» серед студентів технічних вищих начальних закладів. Єдиним конкурсом для студентів Академії був конкурс D-Link «Протоколи, сервіси та обладнання» в якому виграв магістр 5-го курсу Джоголик М.В.

Молоді науковці приймають активну участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з технічних наук напряму «Телекомунікації»; в поточному році студенти інституту посіли перші місця, студентка 3-го курсу Цуманець Ю., магістрант 5-го курсу Шевчук Н. та першокурсник Онищенко М.

 

 

 

 

Досягнення в науковій діяльності студентів ННІ ІКПІ відомі на межах всієї України. Так в поточному році учасники Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Комп¢ютерні мережі», який проводився у Хмельницькому національному університеті, отримали перемогу, презентували свої новітні наукові розробки студенти інституту у Севастопольському національному технічному університеті на 7 міжнародній молодіжній науково-технічній конференції «Сучасні проблеми радіотехніки та телекомунікацій» та в V Міжнародній науково-технічній конференції «Проблеми телекомунікацій», яка присвячена Дню науки і Всесвітньому дню телекомунікацій в Київському Інституті Телекомунікаційних систем Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут».

Бути молодим науковцем сьогодні не тільки цікаво, але й престижно. Студенти ННІ ІКПІ, які подали наукові роботи на участь в стипендіальній програмі Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA», стали стипендіатами і приймають активну участь у діяльності молодіжного руху «Завтра. UA». За останні роки стипендіатами стали Майданович Ю. (2011 р.), Варбанець В. (2012 р.) та Золотухін Р. (2013 р.).

З метою активізації наукової роботи молодих вчених та підготовки до захисту майбутніх магістрів, які отримують можливості презентувати свої наукові досягнення, факультет Інфокомунікацій в 2011 році став організатором Міжнародної конференції молодих вчених «Інфокомунікації – сучасність та майбутнє». Конференція проходить вже втретє, в ній прийняли участь понад 230 доповідачів, з яких магістри ННІ ІКПІ та інших інститутів, молоді вчені з вищих навчальних закладів України, Азербайджану, Росії, Молдови та Сирії. Саме участь у конференції дає змогу магістрам отримати необхідний досвід докладів наукових робіт, спробувати себе в науковому диспуті напередодні захисту магістерських робіт.

Успішне навчання та активна наукова діяльність студентів-відмінників ННІ ІКПІ забезпечує отримання іменних стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, ОНАЗ ім. О.С. Попова, ПрАТ «Укртелеком», ПрАТ «Київстар GSM», ДП «Сінєргія», «Теленер Інтернешнл Сентер АС», ім. Г.З. Сінченка, ДП «Алкатель-Лусент Україна», ТОВ «МКМ Сервіс ЛТД».